بیسیم نظامی

یکی از مناسب ترین وسایل ارتباطی که در هر فضایی مورد استفاده است، بیسیم میباشد. این وسیله تنها با امواج رادیویی و بدون نیاز به دکل مخابراتی میتواند کار نماید. بالاترین مزیت بی سیم سیار بودن و عدم نیاز به تجهیزات ثابت می باشد. همچنین راه اندازی یک شبکه بی سیم در اختیار و توان افراد حاضر در آن فضا می باشد.

تجهیزات بیسیم بر اساس کاربری مختلفی که مورد نیاز است در دسته بندی های متفاوتی قرار می گیرند. هر دسته بندی از بیسیم توان فنی و برد متفاوتی را دارند. از بیسیم اسباب بازی تا بیسیم نظامی را می توان یک طیف وسیعی از این تجهیزات در نظر گرفت که قابلیت های مختلفی را دارند.

بیسیم نظامی , قیمت بی سیم نظامی , انواع بیسیم نظامی , آموزش کار با بیسیم نظامی , بی سیم مجاز

بیسیم نظامی , قیمت بی سیم نظامی , انواع بیسیم نظامی , آموزش کار با بیسیم نظامی , بی سیم مجاز

مجوز بیسیم نظامی

همانطور که میدانید، این وسیله بخشی از تجهیزات نظامی را در بر میگیرد که به آن بیسیم نظامی گویند. شایان ذکر است که با توجه به برد مفید دستگاه، کیفیت ساخت بدنه دستگاه ، امکانات و حتی در فن آوری ساخت این دستگاه میتوان تفاوت هایی دید و بر همین اساس انواع بیسیم نظامی موجود است.
همانطور که میدانید برای استفاده از بیسیم فقط امکان استفاده از بیسیم مجاز دارید. همچنین برای استفاده در پروژه های خود میتوانید از بیسیم مجاز موجود در بازار استفده نمایید.
نکته قابل توجه در مجاز بودن بیسیم ها، برد مفید بیسیم است.  در برخی پروژه ها برد 5 کیلومتر استفاده میگردد. بیسیم با برد 2 کیلومتر نیز در بازار موجود است. در نهایت بیسیم مجاز با برد مناسب قابل استفاده در ایران میباشد.

بیشتر بخوانید : بیسیم موتورولاواکی تاکی

خرید بیسیم نظامی

در بالا گفتیم برای خرید بی سیم ، فرقی ندارد که به دنبال بی سیم نظامی هستیم یا مدل های دیگر، فقط مجاز بودن بیسیم مورد توجه میباشد. بی سیم مجاز در فرکانس خاصی تعریف میشود و تا برد مشخصی کاربرد دارد و همچنین نمیتواند موجب اختلال در بیسیم نهادهای دیگر گردد.

انواع مدل بیسیم مجاز موجود در بازار میباشد که بسیاری از آنها مورد توجه نیروهای امنیتی و حفاظتی میباشند. استفاده از بیسیم در موارد دیگری نیز کاربرد فراوان دارد. استفاده از بیسیم در کوه نوردی ، طبیعت گردی و پرواز با گلایدر مورد توجه مشتریان میباشد. قدم بعدی بعد از انتخاب مدل مورد نظر قیمت بیسیم میباشد. البته بیسیم برد کوتاه و مجاز در اینجا مورد بررسی است. برای اطلاع از قیمت بیسیم با ما تماس بگیرید.

آموزش بی سیم نظامی | آموزش کار با بی سیم

هرچند کلیت کار با بیسیم تقریبا یکسان است ولی استفاده از تمام قابلیت های بی سیم نیاز به آموزش دارد. شما برای استفاده از یک بی سیم نظامی که دارای کانال ها و فرکانس های بسیار زیادی است نیاز به آموزش دارید. همچنین بی سیم های نظامی دارای سیستم رمزنگاری نیز می باشد. بنابراین شما نیاز به آموزش بیسیم نظامی دارید. البته در کنار محصولات ما کاتالوگ و راهنمای استفاده از محصول وجود دارد . همچنین کارشناسان در خصوص آموزش بیسیم نظامی آماده پاسخگویی میباشند.