1) تاریخ شروع ضمانت از تاریخ صدور فاکتور محاسبه می‌شود لذا برگه فاکتور ارائه شده را تا پایان مهلت گارانتی در جای مناسبی نگهداری کنید.
2) خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه و برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر است، ایراداتی که در اثر استفاده معمول از دستگاه در طول دوره گارانتی بروز می‌کند. این خدمات در برگیرنده تعویض قطعه رایگان و اجرت تعمیر رایگان است.
3) خدمات گارانتی فقط توسط این شرکت و در محل تعمیرگاه شرکت قابل ارائه می‌باشد.
4) مدت زمان پوشش خدمات گارانتی برای بیسیم ها و واکی تاکی ها 12 ماه (مدل MOTO R4 به مدت 6 ماه) و برای تعمیرات انجام شده برروی بیسیم ها و واکی تاکی ها تا 6 ماه می‌باشد.
5) گارانتی فقط شامل دستگاههای واکی تاکی و بیسیم ها می‌باشد و لوازم جانبی از قبیل: شارژر، آداپتور، باتری، هندزفری و… شامل گارانتی نمی‌شود.

ضمانت نامه در شرایط زیر قابل اجرا نیست

الف) صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل و نقل، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبیعی
ب) استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه
ج) دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاص دیگر تعمیر شوند


مشتریان محترم در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی محصولات ارتباط برقرار نمایند.