تعمیرات بیسیم

تعمیرات بیسیم

شرکت توسعه صنعت ارتباط جلوه با توجه به نیاز بازار مصرف بیسیم در ایران، اقدام به راه اندازی دپارتمان تعمیرات بی سیم نموده است. این شرکت با تکیه بر دانش و آشنایی خود در زمینه انواع بیسیم های موجود، تعمیرات بیسیم موتورولا ، واکی تاکی مجاز و یا تعمیرات سایر برندهای بیسیم را می پذیرد. نیروی فنی و متخصص شرکت ارتباطات جلوه پشتوانه ای برای تعمیر و تحویل بیسیم ها در حداقل زمان ممکن است. همچنین تعمیرات بی سیم انجام شده توسط شرکت گارانتی میگردد. با توجه به نیاز مستمر به لوازم جانبی بیسیم  در تعمیرات این شرکت قطعات جانبی بیسیم را نیز وارد کرده و در صورت نیاز مشتریان و همکاران می تواند به آنها عرضه نماید.

شرکت ارتباطات جلوه توانسته است تا کنون با انجام خدمات تعمیرات بیسیم مشتریان زیادی را در کنار خود داشته باشد. با اینکه عمده محصولات فروشی این شرکت بیسیم موتورولا می باشد ولی توانایی فنی بالا و آشنایی به سخت افزار بکار رفته در تولید انواع بیسیم این امکان را به ما داده است که بتوانیم نگاهی کاملا تخصصی به تعمیرات بیسیم داشته باشیم و بتوانیم سطح رضایتمندی در مشتریان خود را بالا ببریم.

روند همکاری ما با شما در زمینه تعمیرات بی سیم به صورت تماس و یا مراجعه، بازبینی و تست دستگاه بیسیم در آزمایشگاه، عیب یابی ، اطلاع به مشتری و سپس تعمیر خواهد بود.

تعمیرات بیسیم موتورولا

گارانتی تعمیرات بی سیم

کارکرد تعمیرات بیسیم ها به مدت گارانتی میگردد.

در صورت مشکل با ما تماس بگیرید و گزارش دهید.

تعمیرات بیسیم موتورولا

تعمیرات بی سیم واکی تاکی

تعمیرات انواع بیسیم واکی تاکی مجاز پذیرفته میشود.

گارانتی کارکرد پس از تعمیرات به مشتری ارائه می گردد.

تعمیرات بی سیم موتورولا

تعمیرات انواع مدل های بیسیم موتورولا پذیرفته میشود.

گارانتی کارکرد پس از تعمیرات به مشتری ارائه می گردد.