021-77624977 - سه خط ویژه
تعمیرات بیسیم

تعمیرات بیسیم

با توجه به نیاز بازار به تعمیرات بیسیم، شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه اقدام به راه اندازی دپارتمان تعمیرات بی سیم نموده است.

این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه خود در زمینه انواع بیسیم های موجود، تعمیر بیسیم موتورولا ، واکی تاکی مجاز و یا سایر برندهای بیسیم را می پذیرد. نیروی فنی و متخصص شرکت ارتباطات جلوه پشتوانه ای برای تعمیر و تحویل بیسیم ها در حداقل زمان ممکن است. همچنین تعمیرات انجام شده توسط شرکت گارانتی می گردد. با توجه به نیاز مستمر به لوازم جانبی بیسیم، این شرکت قطعات جانبی بیسیم را نیز وارد کرده و در صورت نیاز مشتریان و همکاران می تواند به آنها عرضه نماید.

شرکت ارتباطات جلوه توانسته است تا کنون با انجام خدمات تعمیر بیسیم مشتریان زیادی را در کنار خود نگه داشته باشد. با اینکه عمده محصولات فروشی این شرکت بیسیم موتورولا می باشد ولی توانایی فنی بالا و آشنایی به سخت افزار بکار رفته در تولید انواع بیسیم این امکان را به ما داده است که بتوانیم نگاهی کاملا تخصصی به تعمیرات بیسیم داشته باشیم و بتوانیم سطح رضایتمندی در مشتریان خود را بالا ببریم.

روند ما در زمینه تعمیر بی سیم به صورت تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری، سپس بازبینی و تست دستگاه در آزمایشگاه و عیب یابی و در نهایت اطلاع به مشتری و سپس تعمیر دستگاه خواهد بود.

تعمیرات بیسیم موتورولا

گارانتی تعمیرات بی سیم

تمامی بیسیم ها توسط کارشناسان حرفه ای تعمیر می شود.

در صورت بروز هر مشکلی با ما تماس گرفته و گزارش دهید.

تعمیرات بیسیم موتورولا

تعمیرات بی سیم واکی تاکی

تعمیرات انواع بیسیم واکی تاکی مجاز پذیرفته میشود.

گارانتی کارکرد پس از تعمیرات به مشتری ارائه می گردد.

تعمیرات بی سیم موتورولا

تعمیرات انواع مدل های بیسیم موتورولا پذیرفته میشود.

از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعمیر استفاده می شود.