تعمیرات بیسیم

شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه با کادری مجرب و تجهیزات به روز تعمیر انواع بیسیم ثابت خودرویی و دستی (بیسیم موتورولا ، بیسیم کنوود ، بیسیم کاوش ، بیسیم موتو ، بیسیم آیکوم ، بیسیم میدلند ، بیسیم TB) را به صورت اصولی و حرفه ای انجام می دهد.

تعمیر قطعات بیسیم

تعمیرکاران ما در ارتباطات جلوه در صورت امکان و خواست مشتری اقدام به تعمیر قطعه می‌کنند که این امر کاهش قیمت تمام شده تعمیرات را در پی دارد.

قطعات اصلی

شرکت ارتباطات جلوه نمایندگی رسمی موتورولا در ایران وارد کننده محصولات و قطعات موتورولا در ایران می باشد. کلیه قطعات استفاده شده در تعمیر بیسیم موتورولا به از نوع اصلی و درجه یک خواهد بود. همینطور این اطمینان را به مشتری می دهیم که از قطعات دسته دوم و استوک در تعمیر بیسیم استفاده نکنیم.

قیمت تعمیرات بیسیم

قیمت تعمیرات بیسیم بسته به نوع بیسیم و خرابی بیسیم متفاوت می باشد. قطعات استفاده شده در هر بیسیم و هر برند با برند و بیسیم دیگر متفاوت است. طراحی بیسیم های ثابت و دستی (همراه) متفاوت بوده و هر کدام عیوب و روش عیب یابی و تعمیر خاص خود را دارند. به همین دلیل قیمت تعمیر بیسیم متفاوت است. 

تعمیر اصولی

تعمیر دستگاه خود را به تعمیرکار بی تجربه و ناشی نسپارید. برد بیسیم بسیار حساس بوده و تعمیر بیسیم حساسیت خاص خود را دارد. برای تعمیر بیسیم باید تجربه کافی، تجهیزات مناسب و قطعه مناسب مورد استفاده قرار گیرد. اگر تعمیرکار غیر حرفه ای اقدام به تعمیر بیسیم شما کند ممکن است به کل بیسیم آسیب وارد کرده و بیسیم شما را غیرقابل تعمیر یا هزینه تعمیر بیسیم شما را دوچندان کند. همچنین این روزها در کشور ما واردات بیسیم محدود و قیمت قطعات و بیسیم ها افزایش پیدا کرده،  به همین دلیل حفظ و تعمیر اصولی دستگاه عمر آن را افزایش و هزینه نهایی شما را کاهش می دهد.

ضمانت تعمیرات

کلیه تعمیرات صورت گرفته در شرکت ارتباطات جلوه شامل ضمانت شده و در صورت بروز خرابی برای قطعه و یا بخش تعمیر شده تعمیرات به صورت رایگان انجام خواهد شد.

برای توضیحات بیشتر می توانید از بخش زیر به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.