شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه کار گروه مخابرات رادیویی بیسیم آغاز کرد. ارتباطات جلوه با دریافت مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی اجازه خرید، فروش، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش را در حیطه کاری خود دارد. این شرکت مفتخر است اعلام نماید که توانایی لازم در طراحی شبکه رادیویی را نیز دارا می باشد.

شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه یکی از برترین وارد کننده های بیسیم موتورولا در ایران می باشد. دستگاه های موتورولا وارداتی این شرکت عبارت است از ریپیتر، مرکزی، خودرویی و دستی از نوع IS و EX، انواع منبع تغذیه اصلی و استاندارد، آنتن و کلیه لوازم جانبی بیسیم شامل آی سی ها، ترانزیستورها و کابلهای مربوط به آنها و دکل ها می باشد.

شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه در این زمینه توانایی پشتیبانی از کلیه واحدهای تعمیراتی مشتریان، شرکت‌های تعمیرکننده همکار و مراکز مجاز تعمیر تجهیزات بیسیم را بطور مداوم و با مناسب‌ترین قیمت دارا می‌باشد.

همچنین این شرکت به واحد تخصصی تعمیرات بیسیم با کارشناسانی متخصص و مجرب مجهز می باشد. کارشناسان ما به بروزترین ابزار و تجهیزات لازم جهت تعمیر دستگاه های رادیویی شما مجهز می باشند. قطعات استفاده شده در تعمیرات دستگاه رادیویی از نمونه اورجینال و با کیفیت می باشد. کلیه تعمیرات انجام شده شامل گارانتی می شود و این شرکت کلیه تعمیرات خود را به پشتوانه تیم متخصص خود ضمانت می کند.