واکی تاکی

ما در مقاله زیر سعی می کنیم که تمامی اطلاعات لازم در خصوص واکی تاکی مجاز و غیر مجاز ، انواع بیسیم (بیسیم موتورولا و …) و ضرورت استفاده از واکی تاکی مجاز را به شما ارائه نماییم.

بیسیم غیرمجاز (واکی تاکی غیرمجاز)

ما در بازار شاهد عرضه و استفاده انواع بیسیم هستیم. برخی از بیسیم های موجود در بازار از نوع غیرمجاز می باشند. بیسیم غیرمجاز (واکی تاکی غیرمجاز) بیسیمی می باشد که بدون مجوز قانونی ساخته شده باشد و یا اینکه به صورت قاچاق در بازار عرضه گردد.

فرکانس کاری بیسیم غیرمجاز در طیف فرکانسی بهره برداران مجاز می باشد. همچنین با توجه به عدم تطبیق مشخصات بیسیم های غیرمجاز با استانداردهای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و اتحادیه جهانی مخابرات، تاثیر مخربی بر فرکانس های جانبی می گذارد. با توجه به رشد پرشتاب استفاده از این تجهیزات، تولید کنندگان بیسیم های غیرمجاز برای تامین بستر رادیویی مورد نیاز خود مجبور به استفاده ازطیف فرکانسی مجاز می کنند که این امر اختلال ها و تبعات زیادی دارد که در ادامه بدان اشاره می کنیم.

واکی تاکی

مضرات بیسیم غیرمجاز

با توجه به اینکه بیسیم های غیرمجاز از فرکانس استفاده کنندگان دارای مجوز استفاده می کنند، امکان شنود وجود دارد. این امر باعث شنود مکالمه استفاده کنندگان غیرمجاز و مجاز توسط یکدیگر و دیگران می شود که نشت اطلاعاتی نامیده میشود.
–    افشای مکالمات استفاده کنندگان مجاز
–    امکان سوء استفاده از مکالمات بهره برداران مجاز
–    امکان سرقت و کاهش امنیت
–    ایجاد تداخل فرکانسی با بهره برداران مجاز
–    اختلال در ارائه خدمات توسط بهره برداران مجازی همچون نیروی انتظامی ، نهادهای امنیتی ، ارتباط های بین هواپیماها و برج مراقبت ، اورژانس ها و آتش نشانی ها

تاثیر مخرب بیسیم های غیرمجاز را می توان در شرایط اضطراری مثل سیل و زلزله و … دید.
فرکانس های رادیویی به عنوان یک ثروت عمومی هستند که بایستی افراد متقاضی برای استفاده از آن مجوز استفاده را بر حسب ضرورت دریافت کنند. تقاضای هر روزه برای استفاده از این فرکانس های رادیویی باعث می شود که ما مجبور به مدیریت بهینه تر طیف فرکانسی شویم. برای این منظور بایستی استفاده از طیف فرکانسی موجود بوسیله مقررات ملی و بین المللی رادیو مدیریت و هماهنگ شود.

محصولات ما

شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه اقدام به واردات و فروش واکی تاکی مجاز نموده است. این محصولات جزو تولیدات بیسیم موتورولا می باشد. این محصولات شرکت ارتباطات جلوه دارای مزایای عمده ای برای مصرف کنندگان می باشد. ما در ادامه برخی از این مزایا را نیز برای شما نام می بریم. شما برای اطلاع دقیق از مشخصات فنی محصولات می توانید به صفحه مربوطه آن مراجعه نمایید.

1-وزن کم و خوش دستی
2- دارای چراغ قوه
3-دارای رادیو اف ام
4-باطری از نوع موبایلی با دوام شارژی زیاد
5-کاهش تداخل با استفاده کد
6- دارای مجوز
7-قابلیت اتصال به هندزفری
و …

برای استعلام قیمت واکی تاکی و خرید با ما به شماره 77624977 021 تماس بگیرید

پشتیبانی آنلاین
برای ارسال پیام روی لوگو شرکت کلیک کنید
در کمترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود