تعمیر واکی تاکی

تعمیر واکی تاکی . واکی تاکی نوعی از بیسیم می باشد که برای کاربری خاصی مورد استفاده قرار میگیرد. واکی تاکی بیشتر در بخش عمومی کاربرد دارد. کاربران میتوانند برای برقراری ارتباط مورد نیاز خود در مراکز تخصصی از این دستگاه استفاده کنند.

واکی تاکی به دو نوع مجاز و غیر مجاز تقسیم می شود. واکی تاکی مجاز نوعی از واکی تاکی است که دارای پروانه بهره برداری از سازمان تنظیم مقررات رادیویی است. به طوری که کاربران محدود به فرکانس کاری مجاز برای برقراری ارتباط هستند.

خدمات شرکت ارتباطات جلوه

تمامی واکی تاکی های مجاز عرضه شده توسط شرکت ارتباطات جلوه شامل گارانتی تعمیرات و خدمات می شوند. درصورت بروز هر مشکلی برای دستگاه، کارشناسان ما در واحد تعمیرات شرکت ارتباطات جلوه اقدام به تعمیربیسیم شما می کنند.

بیسیم موتورولا یکی از معتبر ترین و پراستفاده ترین برندها در بازار ایران می باشد. انواع واکی تاکی موتورولا توسط شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه عرضه، گارانتی و تعمیر می گردد.

واحد تعمیرات شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه، به صورت تخصصی بر روی تعمیر واکی تاکی و تعمیرات بیسیم فعالیت میکند. متخصصین ما در واحد تعمیرات بیسیم از بروزترین متد تعمیر و ابزار لازم جهت تعمیر استفاده می کنند. کلیه قطعات استفاده شده در تعمیربیسیم شما اورجینال و با کیفیت می باشد. ما در شرکت ارتباطات جلوه تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت شما به کار میگیریم.

شما می توانید برای مشاوره و یا خرید واکی تاکی با ما به شماره 77624977-021 تماس بگیرید.